uvod

Úřad městské části Brno-sever

Naleznete zde informace o činnosti zvolených zastupitelů, práci odborů, novinkách na úřední desce nebo tiskové zprávy vztahující se k  naší městské části.

audit ffc
ice
 

Články

Souhrn informací k aktuální situaci související se šířením koronaviru SARS-CoV-2

Základní informace

Omezení provozu ÚMČ Brno-sever

V návaznosti na usnesení vlády ČR ze dne 21.10.2020 č. 1080 je provoz Úřadu městské části Brno-sever omezen až do 03.11.2020.

Úřední hodiny jsou pouze v pondělí od 08:00 do 13:00 a ve středu od 12:00 do 17:00. V těchto úředních hodinách je možné navštívit Úřad městské části Brno-sever včetně pokladny a podatelny na Bratislavské 70. K případným osobním podáním mimo výše uvedenou dobu lze využít schránku umístěnou ve vstupních dveřích budovy úřadu na Bratislavské 70. Případné osobní návštěvy úřadu mimo výše uvedenou dobu lze realizovat pouze po předem potvrzeném termínu návštěvy (např. po předchozí e-mailové či telefonické domluvě nebo na základě pozvánky či výzvy k účasti na jednání nebo konkrétním úředním úkonu).

Podatelna na poliklinice Lesná je až do odvolání uzavřena.

S ohledem na současnou epidemiologickou situaci a krizová opatření vlády si dovolujeme požádat občany, aby upřednostňovali písemný, elektronický nebo telefonický kontakt v případech, kdy je to možné. Děkujeme za pochopení.

 

Dopravní podnik města Brna

Nabídky služeb a pomoci

Ostatní