uvod

Úřad městské části Brno-sever

Naleznete zde informace o činnosti zvolených zastupitelů, práci odborů, novinkách na úřední desce nebo tiskové zprávy vztahující se k  naší městské části.

Rodinná politika Brna-sever
I.C.E. karta neboli Seniorská obálka
 

Konference projektu Prevence ztráty bydlení a podpory bydlení

Zveme vás tímto na úvodní konferenci projektu Prevence ztráty bydlení a podpory bydlení, kde bude projekt představen odborné i laické veřejnosti.

Konference proběhne 8. prosince od 17 do 19 hodin v prostorách romského střediska DROM, Hvězdová 9, Brno. Program konference naleznete na letáku níže.

Organizace akce bude probíhat v souladu s aktuálně platnými opatřeními ministerstva zdravotnictví. Konference se uskuteční v případě příznivé epidemické situace s osobní účastí, v opačném případě bude možné se připojit on-line. Aktuální informace, jakým způsobem konference proběhne, najdete na webu www.sever.brno.cz nebo na facebookové stránce https://www.facebook.com/radnicebrnosever.

Prosíme o přihlášení na e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. do 06.12.2021, abychom mohli odeslat odkaz na on-line vysílání.

konference bydleni