uvod

Úřad městské části Brno-sever

Naleznete zde informace o činnosti zvolených zastupitelů, práci odborů, novinkách na úřední desce nebo tiskové zprávy vztahující se k  naší městské části.

Rodinná politika Brna-sever
I.C.E. karta neboli Seniorská obálka
 

Informace o dění v naší městské části přináší také mobilní aplikace Česká Obec - 15. září 2021

Naše městská část využívá užitečnou pomůcku pro vaši rychlou a pohodlnou informovanost o dění v městské části, o důležitých informacích, uzavírkách, poruchách, o povinnosti plateb, událostech apod. Zkrátka aplikaci Česká Obec stačí nainstalovat zdarma do svých telefonů (Android nebo iPhone) spustit a vyhledat Brno-sever. Potom už vám budou automaticky chodit upozornění a nové informace přímo do oznamovací lišty vašeho telefonu. Aplikaci Česká Obec stahujte přes Google Play nebo App Store.

ceska obec