uvod

Úřad městské části Brno-sever

Naleznete zde informace o činnosti zvolených zastupitelů, práci odborů, novinkách na úřední desce nebo tiskové zprávy vztahující se k  naší městské části.

audit ffc
ice
 

Dlouhodobá výluka tramvajové linky č. 4 do Obřan

Z důvodu kompletní rekonstrukce inženýrských sítí nebude od ranních výjezdů v pondělí 11. září 2017 do ukončení prací (předpoklad 31. 10. 2018) možná jízda veškeré dopravy ulicí Valchařskou.

 Linka 4 bude v provozu pouze v úseku Náměstí Míru - Tomkovo náměstí.
    - na Tomkově náměstí bude obsluhovat zastávku směr centrum v ulici Dukelské.

 Náhradní dopravu do Obřan zajistí linka 57, která bude prodloužena od zastávky Tomkovo náměstí (zastávky linek 25 a 26 v ulici Provazníkově) přes zastávky Karlova, Maloměřický most (zastávky linky 75), Proškovo náměstí, Obřanská - u školy, Čtvery hony, Obřanský most (zastávky linky N94), Hlaváčova, Bílovická do Obřan, sídliště.

Vybrané spoje linky 57 budou v provozu pouze v úseku Haškova - po trase a zastávkách linky 57 - Tomkovo náměstí (zastávky linek 25 a 26 v ulici Provazníkově) - Karlova - Maloměřický most (směr Proškovo nám. dočasně zřízená zastávka na začátku ulice Vrbí, směr Haškova zastávka linky 75) - Proškovo náměstí.

 Do trasy linky 75 bude mezi zastávky Čtvery hony a Bílovická v obou směrech vložena zastávka Obřanský most (zastávka noční linky N94).

 Zastávky Obřany, Babická, Obřanský most, Maloměřický most a Cacovická (vše pro linku 4) a Tomkovo náměstí (v ulici Valchařské pro linku 4 směr Obřany a pro linku 57) nelze po dobu výluky obsloužit!

 Jízdní řády uvedených linek platné od 11. 9. 2017 naleznete na webových stránkách DPMB v sekcích Jízdní řády linkové a Jízdní řády zastávkové.

 Schéma dopravních opatření - ke stažení
 Schéma přestupního uzlu Tomkovo náměstí - ke stažení

Dopravní podnik města Brna, a. s.