uvod

Úřad městské části Brno-sever

Naleznete zde informace o činnosti zvolených zastupitelů, práci odborů, novinkách na úřední desce nebo tiskové zprávy vztahující se k  naší městské části.

audit ffc
ice
 

Blíží se spuštění rezidentního parkování v centru - 24. srpen 2018

V nejužším centru města začne od 1. září platit nový systém rezidentního parkování, který bude postupně rozšiřován v rámci Brna-středu i do některých z dalších městských částí. Termínem rozšíření o další tři oblasti v městské části Brno-střed je 1. listopad.
Zastupitelstvo městské části Brno-sever se na svém červnovém zasedání usneslo, že v současné době s připojením MČ Brno-sever k projektu rezidentního parkování nesouhlasí.

Podrobné informace o systému rezidentního parkování naleznete na stránkách www.parkovanivbrne.cz, s dotazy se můžete obrátit také na nově otevřené kontaktní pracoviště na Zvonařce 5, které funguje od 30. července a vyřizuje také nová parkovací oprávnění i oprávnění k vjezdu do nejužšího centra města.
V případě jakýchkoliv nejasností se prosím obracejte na kontaktní pracoviště na Zvonařce 5, případně na infolinku 800 30 30 20.