uvod

Úřad městské části Brno-sever

Naleznete zde informace o činnosti zvolených zastupitelů, práci odborů, novinkách na úřední desce nebo tiskové zprávy vztahující se k  naší městské části.

audit ffc
ice
 

Uzavírka ulic Jugoslávská a Vranovská a změny v MHD - 13. září 2018

Od 14. 9. 2018 do 16. 9. 2018 budou z důvodu realizace stavby „Údržby trolejového vedení v křižovatce Vranovská, Jugoslávská“ uzavřeny ulice Jugoslávská v úseku od křižovatky s ulicí Přadlácká po křižovatku s ulicí Vranovská a ulice Vranovská v úseku od křižovatky s ulicí Jugoslávská za křižovatku s ulicí Aurswaldova.

Organizace provozu MHD po dobu uzavírky od 20:00 hodin 14. 9. 2018 do 23:00 hod. 16. 9. 2018:
Po dobu uzavírky bude vyloučen provoz tramvajové dopravy v úseku od křižovatky Vranovská × Jugoslávská do Husovic na Tomkovo náměstí.
Tramvajová linka 4 pojede pouze v úseku Úvoz – Trávníčkova (zastávka pro tramvaje přechodně zřízena na ul. Vranovská za křižovatkou s ul. Cejl).
Náhradní doprava ve vyřazeném úseku linky 4 bude zajištěna mimořádnou autobusovou linkou x4 po zastávkách Trávníčkova (zastávka přechodně zřízena na ul. Jana Svobody za křižovatkou s ul. Cejl) – Jugoslávská (pouze směr od Tomkova nám., zastávka na ul. Jugoslávské před křižovatkou s ul. Přadlácká) / Trávníčkova (pouze směr Tomkovo nám., zastávka přechodně zřízena na ul. Vranovská za křižovatkou s ul. Trávníčkova) – Mostecká – Vozovna Husovice – Náměstí Republiky – Tomkovo náměstí.
Autobusy linky x4 místo uzavírky objedou ve směru od Tomkova náměstí ulicemi Sýpka – Merhautova – Jugoslávská – Přadlácká – Francouzská – Jana Svobody – Trávníčkova a zpět na Tomkovo náměstí.
Noční autobusová linka N94 pojede ve směru z Obřan do centra v úseku mezi zastávkami Mostecká – Tkalcovská po objízdné trase ulicemi Sýpka – Merhautova – Jugoslávská – Přadlácká – Francouzská, čímž vynechá zastávku Trávníčkova. Náhradou linka N94 v tomto směru obslouží zastávku Jugoslávská. V opačném směru z centra do Obřan pojede linka N94 ulicemi Jana Svobody – Trávníčkovou s obsluhou zastávky Trávníčkova v dočasně přesunuté poloze na ul. Vranovské za křižovatkou s ul. Trávníčkova.