uvod

Úřad městské části Brno-sever

Naleznete zde informace o činnosti zvolených zastupitelů, práci odborů, novinkách na úřední desce nebo tiskové zprávy vztahující se k  naší městské části.

audit ffc
ice
 

Finále participativního rozpočtu je tady. Jen VY rozhodnete!

pa ro 18 bannerDruhý ročník participativního rozpočtu Dáme na vás je ve svém finále. Od 1. do 22. listopadu můžete vybírat mezi 64 projekty z 19 městských částí, které navrhli přímo obyvatelé města Brna. Hlasovat můžete na damenavas.brno.cz z pohodlí vašeho domova nebo na všech pobočkách Knihovny Jiřího Mahena. K dispozici pro hlasování budete mít 5 kladných hlasů a 2 záporné. Jednomu projektu můžete udělit až 2 kladné hlasy. Šanci uspět mají projekty s největším počtem hlasů až do vyčerpání částky 30 milionů Kč. Kdo nemá rád elektronické hlasování na webových stránkách, může ve středu 14. 11. od 10:00 do 18:00 hlasovat fyzicky v Knihovně Jiřího Mahena na Kobližné. 
Městská část Brno-sever má ve finále 3 projekty: „Kašna? …a na Lesné?“, „Brno bez nedopalků“ a „Husovice! Znáte své ulice?“. Prohlédněte si videospoty těchto projektů i dalších na facebookové stránce Dáme na vás. Hlasujte pro své favority! Dáme na vás!

Kancelář participace MMB

pa ro 2018 2