uvod

Úřad městské části Brno-sever

Naleznete zde informace o činnosti zvolených zastupitelů, práci odborů, novinkách na úřední desce nebo tiskové zprávy vztahující se k  naší městské části.

audit ffc
ice
 

Navrhujte do konce února Osobnosti městské části za uplynulý rok - 8. únor 2019

Do 28. února můžete navrhovat kandidáty na udělení ocenění Osobnost městské části Brno-sever za rok 2018 v kategoriích sport, kultura, veřejně prospěšná činnost. Písemné návrhy zasílejte na adresu: Úřad městské části Brno-sever, sekretariát starosty, Bratislavská 70, 601 47 Brno, nebo e-mailem na: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.. Pravidla pro udělování ocenění naleznete na www.sever.brno.cz/osobnost-mc-brno-sever-pravidla.
Připomeňme si ještě dosavadní laureáty tohoto ocenění, udělovaného od roku 2015. Tehdy byly za rok 2014 vyznamenáni dráhový cyklista Tomáš Bábek v oblasti sportu a sdružení SK Diviška v oblasti kultury a služeb veřejnosti. Za rok 2015 byly ocenění předána už ve třech kategoriích, a to v oblasti sportu Janě Ansorgové, která se věnuje vodnímu záchrannému sportu, v oblasti kultury architektu Ondřeji Chybíkovi a v oblasti veřejně prospěšné činnosti kolektivu pracovníků „Domácí péče“ pro děti v terminální fázi onkologického onemocnění při Nadačním fondu KRTEK. Akvabely Alžběta Dufková a Soňa Bernardová, operní pěvec Jan Hladík a kolektiv zaměstnanců ZŠ a MŠ Merhautova 37 se staly osobnostmi roku 2016 a konečně za rok 2017 byly loni zastupitelstvem vybráni AEROBIK CENTRUM BRNO, kytarista Milan Kašuba a předseda Seniorklubu Ibsenova 2 Vladimír Mlčoch. V naší městské části máme osobností na výběr dost a dost, proto neváhejte a posílejte nám do konce února své návrhy.