uvod

Úřad městské části Brno-sever

Naleznete zde informace o činnosti zvolených zastupitelů, práci odborů, novinkách na úřední desce nebo tiskové zprávy vztahující se k  naší městské části.

audit ffc
ice
 

Navrhujte a podporujte, Dáme na vás!

paro 2019

Máte nápad, který by pomohl oživit naše město? Zapište se v Brně do dějin Dáme na vás. Až do 15. května můžete podávat své nápady pomocí online formuláře na www.damenavas.brno.cz. Čím dříve projekt podáte, tím dříve získáte zpětnou vazbu ohledně jeho realizovatelnosti a zvýšíte svou šanci dostat projekt až do velkého listopadového finále.

Výzva

Letošní Výzva již 3. ročníku Dáme na vás přináší několik zásadních změn, ale i stálá pravidla:

  • celková částka pro realizaci projektů je 35 000 000 Kč,
  • maximální částka na jeden projekt je 3 000 000 Kč,
  • termín pro podávání projektů od 15. 2. do 15. 5. 2019,
  • termín pro sběr podpory od 15. 2. do 31. 5. 2019,
  • pořadí vítězných projektů bude určovat pouze počet dosažených kladných hlasů, projekty, pro které bude hlasovat více občanů záporně než kladně, nebudou zahrnuty,
  • finálové hlasování o projektech bude prodlouženo o týden od 1. do 29. 11. 2019,
  • projekty lze podávat pouze elektronicky, příp. přijít osobně za koordinátorkami s předem vyplněným podkladem, jehož osnova je ke stažení na webových stránkách projektu.

Před samotným vyplňováním formuláře si prostudujte Zásady participativního rozpočtu nebo alespoň krátké „devatero“ a seznamte se podrobněji s Výzvou. Se svými dotazy se můžete obracet na Kancelář participace. Vše najdete na webových stránkách www.damenavas.brno.cz.

Podpora

Důležitá je vaše podpora navrženým projektům prostřednictvím tlačítka “líbí se mi”. Pouze projekty, které získají dostatečnou podporu 300 „líbí se mi” nebo 30 podpisů na podpisovém archu jsou posuzovány z hlediska jejich realizovatelnosti a mají šanci postoupit do závěrečného finále.

Pro nejčerstvější informace nás sledujte na facebooku Dáme na vás! Těšíme se na vaše nápady pro lepší Brno!