uvod

Úřad městské části Brno-sever

Naleznete zde informace o činnosti zvolených zastupitelů, práci odborů, novinkách na úřední desce nebo tiskové zprávy vztahující se k  naší městské části.

audit ffc
ice
 

Plán vysíláme k vám! – 2. díl - 7. květen 2020

Kancelář architekta města Brna připravuje 2. díl online prezentace návrhu nového územního plánu – Plán vysíláme k vám! Vysílat se bude živě ve čtvrtek 14. května od 17 hodin na Facebooku Kanceláře architekta města Brna.

Hlavní část programu bude věnována dotazům veřejnosti – ty budou rozděleny do větších bloků podle městských částí viz přiložená mapka.
Dotazy je možné posílat už nyní přes web SLI.DO pod heslem #brnoup (přímý odkaz ZDE), nebo do zpráv přímo na Facebooku Kanceláře architekta města Brna.

Na dotazy bude odpovídat:
Michal Sedláček, ředitel Kanceláře architekta města Brna
Bohumila Hybská, vedoucí oddělení územního plánování KAM
Martin Všetečka, vedoucí oddělení dopravy KAM
Lenka Havlíčková, vedoucí týmu územního plánování
Radim Vítek, vedoucí oddělení Nová čtvrť
Pavla Pannová, vedoucí Odboru územního plánování a rozvoje MMB
Filip Chvátal, radní města Brna pro oblast územního plánování a rozvoje

Online vysílání je jednou z náhrad za zrušená dubnová setkání s občany v městských částech, kde Kancelář architekta města Brna chtěla představit dokument před jeho veřejným projednáním.

Pro veřejnost byla připravena také praktická publikace Průvodce Brňana novým územním plánem. Je zdarma ke stažení na stránkách Kanceláře architekta města Brna www.kambrno.cz/uzemniplan.

upmb mapa

upmb vysilani 2