uvod

Úřad městské části Brno-sever

Naleznete zde informace o činnosti zvolených zastupitelů, práci odborů, novinkách na úřední desce nebo tiskové zprávy vztahující se k  naší městské části.

audit ffc
ice
 

Akce v dobročinném antikvariátu EkoCentra Brno, Písečník 94 - 25. únor 2014

Ve středu 26. února od 10 do 18 hodin proběhne v EkoCentru Brno na ulici Písečník 94 akce v dobročinném antikvariátu 1+1 kniha zdarma. Můžete vybírat ze stovek knih všech žánrů. Ke každé knize, kterou si v antikvariátu koupíte (v symbolických cenách od 1 do 94 korun), si budete moct vybrat další knihu zdarma! 

Zájemcům připravíme také dobrou překapávanou kávu, čaj dle aktuální nabídky z našeho obchůdku nebo horký nápoj s javorovou příchutí (šálek za 20 Kč).

Využitím našich zpoplatněných služeb podpoříte realizaci ekovýchovných programů EkoCentra Brno.

Přijďte si pro čisté přírodní hnojivo!
Náš žížalí kompostér v Písečníku už produkuje čisté koncentrované hnojivo, které můžete vyzkoušet pro své pokojové rostliny. Přijďte si v otvírací době pro vzoreček zdarma, žížaly pracují pomalu, ale průběžně!

Písečník poprvé v televizi!
O tom, jak jsme potkali Písečník, co už běží a co pro vás připravujeme. Pokud si chcete užít strhující one man show našeho ředitele, můžete ji zhlédnout zde: http://www.ecb.cz/p94/videogalerie.php.