uvod

Úřad městské části Brno-sever

Naleznete zde informace o činnosti zvolených zastupitelů, práci odborů, novinkách na úřední desce nebo tiskové zprávy vztahující se k  naší městské části.

Rodinná politika Brna-sever
I.C.E. karta neboli Seniorská obálka
 

Informace pro seniory k energetickým dodavatelům poslední instance - 2. prosinec 2021

Kategorie: Oznámení

Váš dodavatel elektřiny nebo plynu možná skončil, pokud si nejste jistí, situaci je potřeba okamžitě řešit.

Omezení otvírací doby pobočky Lesná České pošty - 1. prosinec 2021

Kategorie: Oznámení

Z důvodu onemocnění covid-19 pobočka Lesná České pošty na Haškově do 10. prosince částečně omezuje hodiny pro veřejnost.

ON-LINE: Konference projektu Prevence ztráty bydlení a podpora bydlení - 30. listopad 2021

Kategorie: Oznámení

Na úvodní konferenci 8. prosince bude projekt Prevence ztráty bydlení a podpora bydlení formou on-line videopřenosu představen odborné i laické veřejnosti.

Štědré úterý a podpora NFDO Krtek - 26. listopad 2021

Kategorie: Oznámení

krtek.logoČeská republika se již šestým rokem připojí k mezinárodnímu dni dárcovství a dobrých skutků Giving Tuesday. Den, který oslavuje pomoc druhým, letos připadá na úterý 30. listopadu.

VIDEO: Záznamy slavnostních rozsvícení vánočních stromů - 26. listopad 2021

Kategorie: Oznámení

Vzhledem k aktuálním opatřením bylo veřejné rozsvěcování vánočních stromů bohužel zrušeno. Proběhlo v plánované termíny formou přímého přenosu a s živou hudbou. Záznamy z rozsvěcování jsou k dispozici na YouTube kanálu KS Omega.

Vláda rozhodla o vyhlášení nouzového stavu na 30 dnů, omezí hromadné akce, provoz restaurací či konzumaci alkoholu na veřejnosti - 26. listopad 2021

Kategorie: Oznámení

Vláda rozhodla na jednání ve čtvrtek 25. listopadu o vyhlášení nouzového stavu na území České republiky od 00.00 hodin dne 26. listopadu 2021 na 30 dnů.

Audiozáznam listopadových husovických Hovorů s občany - 25. listopad 2021

Kategorie: Oznámení

V úterý 9. listopadu se v orlovně na Vranovské konaly Hovory s občany na téma bezpečnostní situace a komplexní problematika Husovic. Připravili jsme pro vás jejich zvukový záznam.

Do konce listopadu můžete navrhovat Osobnosti MČ Brno-sever - 23. listopad 2021

Kategorie: Oznámení

Připomínáme, že stále můžete navrhovat kandidáty na udělení ocenění Osobnost městské části Brno-sever za rok 2021 v kategoriích sport, kultura, veřejně prospěšná činnost.

Omezení otvírací doby pobočky Lesná České pošty - 22. listopad 2021

Kategorie: Oznámení

Z důvodu souběhu pracovní neschopnosti několika zaměstnanců pobočka Lesná České pošty na Haškově do 30. listopadu částečně omezuje hodiny pro veřejnost.