uvod

Úřad městské části Brno-sever

Naleznete zde informace o činnosti zvolených zastupitelů, práci odborů, novinkách na úřední desce nebo tiskové zprávy vztahující se k  naší městské části.

audit ffc
ice logo
 

Mimořádná opatření a doporučení Krajské hygienické stanice Jihomoravského kraje - 24. září 2020

Mimořádná opatření a doporučení Krajské hygienické stanice Jihomoravského kraje ze dne 22.09.2020.

Nařízení mimořádného opatření Krajské hygienické stanice Jihomoravského kraje č. 1/2020, kterým se v okresech Brno-město, Brno-venkov a Hodonín zakazuje pohyb a pobyt všech fyzických osob bez ochranných prostředků dýchacích cest (nos, ústa), jako jsou respirátor, rouška, ústenka, šátek, šál nebo jiné prostředky, které brání šíření kapének, na hromadných akcích a shromážděných, konaných ve venkovních prostorech s účastí přesahující ve stejný čas 100 osob.
Nařízení mimořádného opatření naleznete ZDE.

Nařízení mimořádného opatření Krajské hygienické stanice Jihomoravského kraje č. 2/2020, kterým se až na vymezené výjimky zakazuje osobní přítomnost studentů na výuce při studiu na vysoké škole.
Nařízení mimořádného opatření naleznete ZDE.

Doporučení Krajské hygienické stanice Jihomoravského kraje pro vybraná zařízení sociálních služeb a poskytovatele zdravotních služeb, kteří poskytují lůžkovou péči na území Jihomoravského kraje, týkající se zákazu návštěv.
Doporučení naleznete ZDE.