uvod

Úřad městské části Brno-sever

Naleznete zde informace o činnosti zvolených zastupitelů, práci odborů, novinkách na úřední desce nebo tiskové zprávy vztahující se k  naší městské části.

Rodinná politika Brna-sever
I.C.E. karta neboli Seniorská obálka
 

Počasí zhatilo plány na Seifertově, omezení budou bohužel i v pondělí 02.11. - 2. listopad 2020

Tzv. „balená“ by se měla pokládat až dnes 2. listopadu, od křižovatky s Okružní směrem dolů v rozmezí 10-15 hodin s tím, že výjezd a vjezd do bočních ulic bude omezen vždy zhruba na hodinu. Alespoň tak to bylo řečeno stavbyvedoucím.

Inženýrským stavbám Brno se nepodařilo vzhledem ke klimatickým podmínkách zvládnout na víkend naplánované práce. Komplikací už bylo počasí ve čtvrtek a v pátek, kvůli čemuž nebylo vše dokonale na sobotu připravené. Sobotní polojasno umožnilo část ztráty dohnat, a dalo tak naději, že plánovaná omezení se skutečně odbudou v neděli. Přišlo ale mžení a následný liják pak vše zhatil. Odpoledne přišla od stavbyvedoucího definitivní špatná zpráva. Finální vrstva nemohla být v důsledku vytrvalého deště položena a dokončení se odkládá na pondělí. Firma si uvědomuje komplikovanost situace a omezení vjezdu a výjezdu v rámci jednotlivých ulic stáhne na nejnutnější minimum.