uvod

Úřad městské části Brno-sever

Naleznete zde informace o činnosti zvolených zastupitelů, práci odborů, novinkách na úřední desce nebo tiskové zprávy vztahující se k  naší městské části.

Rodinná politika Brna-sever
I.C.E. karta neboli Seniorská obálka
 

V participativním rozpočtu města Brna můžete hlasovat i pro tři projekty v MČ Brno-sever - 9. listopad 2020

dame na vas 20Ve 4. ročníku Dáme na vás, participativním rozpočtu města Brna, rozhodnete o 33 milionech korun. Obyvatelé Brna letos navrhli 134 projektů, 95 z nich získalo podporu. Do hlasování postupuje 65 proveditelných projektů, o kterých vy máte možnost rozhodnout v listopadovém finále.
A jak hlasování probíhá?
Hlasovat mohou občané Brna (s trvalým bydlištěm v Brně) starší 18 let 1. listopadu – 1. prosince, a to elektronicky na damenavas.brno.cz nebo pomocí full účtu na brnoid.cz. Každý má k dispozici 5 kladných a 2 záporné hlasy. Jednomu projektu lze dát maximálně 2 kladné a 1 záporný hlas.
Pořadí projektů se určí podle počtu kladných hlasů. Vítězné jsou ty projekty, které se vejdou do 33 milionů korun. V příštím roce začne Kancelář participace s jejich realizací.
Městská část Brno-sever má ve finále tři projekty: Lavičky v parku u konečné na Haškově, Lesní hřiště pro Lesnou a Královo Pole a Park pro Majdalenky. Na facebookové stránce Dáme na vás můžete zhlédnout videa k těmto i všem ostatním finálovým projektům a vybrat si své favority.
Nebuďte ke svému okolí lhostejní a pomozte rozhodnout, co se u vás vylepší, opraví nebo postaví, aby byl Sever ještě lepší místo pro život. Hlasujte! Dáme na vás…