uvod

Úřad městské části Brno-sever

Naleznete zde informace o činnosti zvolených zastupitelů, práci odborů, novinkách na úřední desce nebo tiskové zprávy vztahující se k  naší městské části.

Rodinná politika Brna-sever
I.C.E. karta neboli Seniorská obálka
 

Street party Minská Open v Žabovřeskách se letos neuskuteční - 25. červen 2021

Radnice městské části Brno-Žabovřesky varuje před lživými informacemi:

Street party Minská Open v Žabovřeskách, která je akcí organizovanou naší městskou částí, se letos – v rozsahu, na který pamatujete a který máte rádi – NEUSKUTEČNÍ!
A to z důvodů, které snad ani nemusíme připomínat, stejně jako loni znemožňuje uspořádání Minské Open stávající epidemiologická situace a letos navíc i výstavba Velkého městského okruhu na Žabovřeské.
Informace, které jsou publikovány OCEAN48, jsou zavádějící a jejich akce OCEAN Party je povolena pouze na sobotu, a to na Burianově náměstí!!! Nejedná se tedy o „tradiční nefalšovanou street party na Minské“, jak lákají organizátoři. Nemůžeme si dovolit nyní organizovat na Minské masovou akci, která svou povahou připomíná nechvalně známou „rozlučku s koronavirem“, která loni proběhla v Praze na Karlově mostě.
Pevně věříme, že se všichni – bez rizika – uvidíme na Street party Minská Open, jakmile to bude možné.

vedení radnice městské části Brno-Žabovřesky

minska