uvod

Úřad městské části Brno-sever

Naleznete zde informace o činnosti zvolených zastupitelů, práci odborů, novinkách na úřední desce nebo tiskové zprávy vztahující se k  naší městské části.

Rodinná politika Brna-sever
I.C.E. karta neboli Seniorská obálka
 

Svoz odpadu a provoz sběrných středisek v závěru roku - 7. prosinec 2022

Letos nám Ježíšek nadělil Štědrý den na sobotu, což znamená, že první svátek vánoční připadá na neděli a druhý na pondělí. Popeláři vyjedou hned po svátcích, tedy v úterý 27. prosince a zkrácený pracovní týden si protáhnou do soboty. V úterý budou svážet lokality, které se jinak sváží v pondělí, ve středu přijdou na řadu úterní ulice, ve čtvrtek středeční a tak dále až do soboty 31. prosince.
Nový rok – tradiční volno popelářů – letos připadá na neděli - takže šestá hodina ranní v pondělí 2. ledna 2023 bude z hlediska svozu odpadu již normální, obyčejný pracovní den a svoz proběhne podle běžného harmonogramu.
Co se týče sběrných středisek odpadů – i mezi vánočními svátky fungují dle standardní otevírací doby, zavírají pouze na státní svátky (sobota, neděle, pondělí), na Silvestra a Nový rok (sobota, neděle).
Vyhledávač a další informace ohledně svozu směsného i separovaného odpadu z vaší ulice a okolí najdete na webových stránkách www.sako.cz.

Užitečné odkazy

SAKO Brno