uvod

Úřad městské části Brno-sever

Naleznete zde informace o činnosti zvolených zastupitelů, práci odborů, novinkách na úřední desce nebo tiskové zprávy vztahující se k  naší městské části.

familyfriendlycommunity
rodinna politika
ice logo
 

Praktický seminář Mít čím mýt v EkoCentru v Písečníku - 26. březen 2014

Chcete začít vyhánět nebezpečnou chemii ze svého domova? Chcete se dozvědět více o chemických látkách v čisticích prostředcích? Víte, čím se dají tyto prostředky nahradit? A víte, že se některé šetrné čisticí prostředky skrývají přímo u vás doma v kuchyni?

Na semináři s Ing. Kateřinou Grunovou se bude mluvit o chemických látkách ukrytých v běžných čisticích prostředcích a o jejich vlivu na nás i přírodu. Dozvíte se, jak poznat šetrné čisticí prostředky – jaké existují certifikáty a kritéria. Uslyšíte řadu jednoduchých tipů pro levný a k přírodě šetrný úklid.

Na semináři nebudou chybět ukázky šetrných čisticích prostředků.

Lektorka semináře vystudovala VUT v Brně - Fakultu chemickou obor Chemie a technologie ochrany životního prostředí a Masarykovu univerzitu - Fakultu pedagogickou obor Sociální pedagogika, věnuje se ekoporadenství, vzdělávání dospělých v oblasti šetrného životního stylu, ekovýchově dětí a v současné době zejména výchově vlastního dítěte.

Sobota 26. 4. od 14 hodin.

EkoCentrum Brno, Písečník 94, 614 00 Brno

Vstupné 50,- Kč

Na seminář je třeba se předem závazně přihlásit, místo si rezervujte co nejdříve, přihlášku si stáhněte na webových stránkách www.ecb.cz  a zašlete ji e-mailem na adresu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. nebo volejte na číslo 515 548 465.