uvod

Úřad městské části Brno-sever

Naleznete zde informace o činnosti zvolených zastupitelů, práci odborů, novinkách na úřední desce nebo tiskové zprávy vztahující se k  naší městské části.

familyfriendlycommunity
rodinna politika
ice logo
 

Jarní běh severem - 1. duben 2016

Městská část Brno-sever ve spolupráci s Kulturním střediskem Omega a s Křesťanskou sportovní organizací Orel pořádá Jarní běh severem. Akce
se uskuteční v sobotu 23. dubna na Lesné na louce za Domovem pro seniory Okružní a zúčastnit se mohou všechny věkové kategorie. Zveme proto všechny děti i jejich rodiče a prarodiče, aby s námi společně běželi a aktivně přivítali jaro.
Tento závod zahrnuje celkem 25 kategorií s 8 různými tratěmi. Registrovat se můžete buď elektronicky přes e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., nebo přímo v místě závodu. (Stačí nahlásit jméno, příjmení, rok narození a případně sportovní oddíl). Prezentace či případná registrace začíná v 8 hodin a končí 20 minut před začátkem závodu každé kategorie. Startovné pro dospělé činí 50 Kč, pro děti a mládež je zdarma. Pro všechny účastníky závodu bude připraveno drobné občerstvení a pro jednotlivé vítěze také ocenění. Na místě bude možnost převlečení a připraven bude i program pro děti. Jarní běh severem je současně zapojen do Orelské běžecké ligy a proto prosím nezapomeňte nahlásit oddíl při vaší registraci.
Těšíme se na společně aktivně prožité dopoledne!

beh severem propozice

mapa beh