uvod

Úřad městské části Brno-sever

Naleznete zde informace o činnosti zvolených zastupitelů, práci odborů, novinkách na úřední desce nebo tiskové zprávy vztahující se k  naší městské části.

Rodinná politika Brna-sever
I.C.E. karta neboli Seniorská obálka
 

Kino Art nabídne prázdninové projekce ve vile Löw-Beer - 3. červen 2019

Art se po prázdninách vrací na Cihlářskou, do té doby si ale ještě stihne udělat menší výlet po centru Brna. V rámci letního provozu spojí své síly s Vilou Löw-Beer i Kabinetem Múz, kde divákům nabídne nestárnoucí artové hity i aktuální populární filmy. Projekce v Kabinetu Múz startují od 3. 7., letní kino v zahradě Vily Löw-Beer začíná 12. 7.

Na projekce pod hvězdnou oblohou v původně spojené zahradě dvou ikonických brněnských vil se diváci mohou těšit každý prázdninový pátek, kdy bude Kino Art ve spolupráci s Vilou Löw-Beer promítat pečlivě vybrané filmové hity. Kde jinde zhlédnout Skleněný pokoj, než s výhledem na Vilu Tugendhat, která ve filmu hraje takřka hlavní roli. Další páteční večery si návštěvníci mohou užít ve společnosti snímků jako je například Bohemian Rhapsody nebo Ženy v běhu. Červencové promítání bude probíhat od 21:30, v srpnu se začátek posune už na 21:00, po dobu letního kina bude k dispozici občerstvení v režii kavárny Celnice.

Středy a čtvrtky budou patřit projekcím v podmanivém prostředí Kabinetu Múz. Program bude ctít atmosféru místa i tradiční dramaturgii Artu, diváci mohou očekávat letní koktejl tvořený hudbou, hudebními filmy
i současnými artovými hity. Nebudou chybět aktuální úspěšné snímky, jako jsou například Climax, Léto, Beats nebo česká klasika Kouř. První projekce proběhne 3. července.

Kino Art
www.kinoart.cz