uvod

Úřad městské části Brno-sever

Naleznete zde informace o činnosti zvolených zastupitelů, práci odborů, novinkách na úřední desce nebo tiskové zprávy vztahující se k  naší městské části.

Rodinná politika Brna-sever
I.C.E. karta neboli Seniorská obálka
 

Omezení provozu ÚMČ Brno-sever - 31. březen 2020

V návaznosti na aktuální situaci související s koronavirovou nákazou trvá omezení provozu Úřadu městské části Brno-sever do 09.04.2020. Podatelna na Bratislavské 70 je pro veřejnost v provozu pouze v pondělí od 07:00 do 10:00 a ve středu od 14:00 do 17:00. K případným osobním podáním mimo výše uvedenou dobu lze využít schránku umístěnou ve vstupních dveřích budovy úřadu na Bratislavské 70.

Nadále je v platnosti zrušení úředních hodin Úřadu městské části Brno-sever, uzavření podatelny na poliklinice Lesná a uzavření pokladny. Osobní styk s občany je v nezbytných případech, které není možné řešit jinou formou, možný, a to po předchozí telefonické nebo e-mailové domluvě. Žádáme však občany, aby svá podání v těchto dnech činili e-mailem, poštou nebo datovou schránkou, případně zaměstnance úřadu kontaktovali telefonicky. Platby lze realizovat pouze bezhotovostně nebo složenkou. Děkujeme za pochopení.